Znamka: BMW
Model: 318i e36
Letnik 1. registracije: 7/1992
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 1992
Barva vozila: Zelena
Tip menjalnika: Ročni
Moč motorja: 113hp
Kilometri: 250.000km

Realnost kilometrov: Da

Oprema vozila (seznam):
- sibedah
- servo volan
- ABS
- špera
- nastavljivo podvozje
- športni sedeži

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): DA

Tehnične napake vozila: jih ni

Vizualne napake vozila: lak se lusci na haubi, praske

Pretekla omembe vredna popravila: /

Moj opis vozila:
Avto je slovenski, pred parimi leti kupljen od prvega lastnika, ki ga je vozil samo po obali prakticno, je BREZ RJE.

Na novo preoblečeni športni sedeži, šibedah, priložim še naslon za roko, na novo preoblečen strop in stebričke ter tapete vrat.

Avto je na športno nastavljivem podvozju - gewindah MSR, montirane tudi camber salce spredaj ter camber roke zadaj, ima tudi špero. Ob doplačilu se lahko na avto montirajo tudi prakticno nove Bilstein gewinde s camber salcam.

Montirane nove DEPO luči z angel eyes, tako da ni vec tistih originalnih svečk od luci notri.

Na avtu so tudi platisca Japan Racing JR9 z 2 leti starimi gumami Michelin Pilot Sport 4, a vozene vsega skupaj mogoce cca 5000km, tako da so se bolj kot ne se vedno kot nove, so tudi lepo skladiscene cez zimo.

Vse je vpisano v homologacijski kartoncek, tako da s policaji za teh par predelav ne bo.

Spredaj camber -3,5 stopinje zadaj -3

Avto je brez zračnosti, lani montirane tudi komplet nove zavore spredaj in zadaj, skupaj z mehanizmom rocne zavore ter pakne.

Avto je imel ze ob nakupu kar nekaj računov z dokazili, od kar je v moji lasti pa je cisto vsak racuncek shranjen, tudi od tankanja.

Ima nekaj lepotnih napak, kot recimo luscenje laka na parih mestih na haubi ter blatnikih, sem ter tja kaksno praskico, pac je star 30 let cez 2 leti in bo ze starodobnik in pa okrasne plastike so malo napokane saj je prakticno 25 let se "žgal" na primorskem soncu, tisti, ki bo kompliciral zaradi takih malenkosti naj sploh ne prihaja in klice ampak naj gre v salon kupit novo trojko.

Na avtu so nalepke, skrivajo nič, vse je vidno, so bile nalepljene cisto iz dolgcasa in da se avto malo popestri, bi jih bilo pa treba pocasi sneti, saj ni kvalitetna folija.

Avto se pelje odlicno, tehnicnega naredi brez problema, vziga BP, motor BP, menjalnik BP, sklopka BP, pogonski sklop BP, spera BP,... Ce kdo zeli se kaj vec onfo naj poklice, a kaj dosti iskreno niti ni vec kaj za povedat.

Avto je tankaj in vozi, za tiste, ki ste bolj picajzlaste sorte pa je kksna malenkost sem ter tja se za porihtat.

Ljubiteljsko vzdrzevan ob se parih BMW-jih doma.

Tisti, ki niste resni kupci ali pa mislite neke smesne ponudbe dajat sploh ne klicite, nimam casa se z vami ubadat, za tistega, ki bo pa normalno poklical, prisel na ogled, se bomo zapeljal in se dogovorili se kaj za ceno. Trg e36-tk poznam vec kot dobro tako da vem kaj imam in mi nekih glupih for in primerjav z avti za 500€ ne rabite prodajat.

Avto se prodaja kompleten, skupaj s platisci, zraven dam se par kosov.

Na avtu je tudi letna vinjeta.

Možna menjava za kakšno e46 ali e39 z vašim doplačilom, pa da ni gnila okol in okol.

Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

Cena: (cena "po dogovoru" ni mogoča)
3250€

Kontakt:
040 644 645

Priponke