330i straight pipe. DA/NE

Lep pozdrav vsem.
Zanima me če ima kdo kako idejo kak bi na e90 330i(N52) izpuh odprl, da bi prsla do izraza štima šestaka. :twisted: Razmisljal sem da bi straight pipe naredil(zadnji lonec stran). Nočem pa lonca rezat ker je neka M izvedba (ma zadaj na nastavkih loputo).
V planu je zadnji lonec stran, potegnit isti fi cevi zadaj pa sam Y pa z kakimi lepimi nastavki zaklučit. Morda se fake zadnji lonec da nebo kir se spotikal na Tehnicnem. 8-)
Vse ideje dobrodošle če pa ima kdo kak video ki je to naredil se tudi priporocam. :geek: (YT sem že skoraj cel pregledal)
Lp Gassper
@GassperDolenjski, loputa na zadnjem loncu je original, ni nobena ///M izvedba, jo imajo vsi 330 ;)

Definitivno pa naredi cez lonec ali nekaj, ker samo cev ne bos naredil tehnicnega, pa tudi policija ce te ustavi, je vec kot ocitno :)

Osebno pa mi je samo straight pipe malo preglasen za vsak dan..

Sicer pa probaj, snemi zadnji lonec, pa se malo zapelji po ulici pa bos najbolj tocno videl, ali ti odgovarja ali ne :)
@Sani
Videl sem ze ogromno izpuhov vsi majo lite kolektorje moj ima pa kolektor posebaj sešvasan in prodajalec je nekaj ropotal da so to neki ///M. Saj pravim prvi BMW mi je in rahlo se ne spoznam. :shock:
Kaj ce pa. Odperas izpuh zna kdaj bit kaka jeba na tehnicnem
Oceni temo