Letne pnevmatike

Mene tudi zanimajo Federal 595 RSR? Sem edino skepticen glede oprijema na mokrem, glede na to, da so semi-slick. Kako je z voznjo po mokrem z tako gumo?
@mrsofa z Nexen N9000 sem imel zelo dober oprijem in kvalitetno pnevmatiko na 19 colskih platiščih, sploh na mokrem vozišču, ima zelo dober izpodriv in je zelo težko zapeljati v aquaplaning, moja izkušnja z Nexen je sila pozitivna.
Pult napisal/-a:
21 Mar 2018, 21:42
@andrejP pri x-drive pogonu, ce neke x dimenzije montiras ti ne pomaga nobena znamka. Tam izrecno uporabljati vse 4 gume istih dimenzij oz upostevati kar je serijsko predpisano. Ce ne, znajo hitro stroski ratati.

Tistemu, ki mu anglescina ni ravno tuja, je tu ena velika zakladnica podatkov za veliko gum vseh dimenzij :)

http://www.tyrereviews.co.uk
Zmontiral deljene dimenzije in je ok :D GY Eagle F1 Ass3. Razlika v višini pri teh gumah je slaba 2 mm (izmerjeno!) pri dimenzijah 225/40/18 in 255/35/18.
Naroceno 225/45/17 Michelin Pilot Sport 4 XL :mrgreen: Za RSR se nisem odlocil, saj tam kjer sem spraseval je predolga cakalna doba dobave.

Porocam ko se naredi kaksen kilometer :)
Mas 595 semislick in streat use.

Imel in imam oboje. PP top.

Sedaj pa ass2 in ass3 seveda xl probavam. Zaradi tega ker 595 ni v teh dimenzijah.
Oceni temo