E92 335d, max oprema

Oglasi za prodajo BMW avtomobilov in motociklov (vozni in registrirani).
Znamka: BMW
Model: E92 335d
Letnik 1. registracije: 2008
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2008
Barva vozila: bela
Tip menjalnika: automatik
Moč motorja: 3.0d 289KM
Kilometri: 225000
Realnost kilometrov: preverljiva (štemplana servisna knjižica

Oprema vozila (seznam): max možna oprema za ta model:
adaptive xnenon, usnje, navi pro, memory, radarski tempomat, šibedah, keyless go, original M notranjost in zunanjost, bele ledice povsod, nočni paket, akrapovič karbonski nastavki, F1 obvolanske prestave

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?):
Vozilo za svoj tip in letnik odlično ohranjeno in redno vzdrževano

Tehnične napake vozila: BREZ NAPAK

Vizualne napake vozila: minimalna praska na levem prednjem blatniku

Pretekla omembe vredna popravila: pred 2000km zamenjana veriga in narejen velik/mali servis + kompletna obnova menjalnika + zamenjane svečke

Moj opis vozila:
Podvozje, zavore, turbina, karoserija in notranjost vse v odličnem stanju. Max oprema za ta model. Avto gre pred prodajo še na poliranje, pred 1 mesecem pa je bilo opravljeno tudi globinsko čiščenje notranjosti in poliranje luči.

Dodam
letne gume dobre za min 2 sezoni na 19 platiščih JAPAN RACING (et po naročilu za ta avto, da pridejo čisto na rob)
zimske gume dobre za min 1 sezono na 18 bmw platiščih

Avto je bil vedno lepo vožen - pred mano ga je vozil starejši gospod od 110k-220k. Redni servisi so delani z originalnimi deli in pogosteje kot to narekuje proizvajalec. Jaz ga prodajam izključno zaradi privat investicije in ga zato ne bom spuščal pod ceno, katere je vreden.

Avto je kakovostno optimiziran na 350konjev in 760nm navora.

Če niste pripravljeni plačati cene, ki je v oglasu me prosim ne kličite. Test je možen izključno če pridete z aro v žepu ali potrjenim lizingom.
Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

Cena: 17.200€

Kontakt: 031527057

Priponke

Lep! Obvolanske rocke za prestavljat ima?

Srecno z prodajo!
Hvala, ima F1 ja, sem pozabil dopisat :)
Oceni temo