E36 318i limo 1992

Lep pozdrav vsem skupaj!

Na kratko vam bom predstavil svoj kavni mlinček.

e36 318i 1992 Diamantschwartz.

Školjka kar se tiče pleha je dobro ohranjena, razen nekaj bušk in minimalno površinske rje.
Avto je slovenski, kar pomeni da ima tudi temu primerno opremo (torej je nima veliko) razen sprednjega električnega pomika stekel, in meglenk kar se tiče "vidne" opreme. Dodatno je bil vgrajen aftermarket telefon, katerega žal ni več, to je razlog za anteno.

Celo svoje potovanje je že v naši družini, leta 2015 pa sem ga dobil v roke jaz.

Kar se tiče mojega lastništva avta pa je avto projekt ohranjanja vozila in "odblokiranje" da malo lažje zadiha.
Do sedaj je uspela menjava montizerjev, mi pa niso všeč, tako da bojo spet prišli novi in mogoče še nižanje za 3cm, sprednje roke so bile menjane, in komplet zavore.
Čaka ga komplet obnovo ostalih delov podvozja (puše, zadnje roke), obnova glave motorja (pojedena odmična gred, klasika za M40), in valjčkanje zadnjih blatnikov.
Naknadno sem vanj vgradil zadnji sedež z naslonom za roko in cupholderji, počasi prihaja tudi sprednji naslon za roko, in vgradnja klime.
Kar se tiče "predelav" je vgrajen BMC bombažni filter, muffler delete, nekako sem imel srečo da so znotraj prekati segnili, sama škatla na zunaj pa je ostala cela, izhod iz izpuha je inox fi 60mm. Pride pa še custom 4-2-1 inox izpušni kollektor.

Avto je trenutno na style 5 platiščih iz e34 z 205 širino gume, toplo odsvetujem to širino na teh platiščih ker guma prijama zadnje blatnike, to je rešljivo z valjčkanjem, oziroma z ožjo gumo, recimo 195. Za zimske gume pa imam e34 jeklena platišča, proti original od e36 imajo veliko več globine in polepšajo izgled.

Upam da je razumljivo napisano XD
Dodajam slike, ker največ povejo slike same.

Priponke

Lep. Naj ti sluzi. Tale fotka z paleto je prav posrecena.
Lep :) sledim temi :D
Hvala :D
Avto bo služil svojemu namenu.
(Sem malo dodal temi kar ji je "manjkalo")
Oceni temo