E36 convertible project

Pozdravljeni,

Nekateri me že poznate, drugi še ne, pa naj se prvo na hitro predstavim. Sem Gašper Ravnikar, po poklicu inž. Strojništva. Zaposlen v domači firmi kot programer robotike in CNC. V prostem času se veliko posvečam avtomobilnosti. Iz tega razloga sem si kupil E36 cabrio.

Dovolite mi da v tej temi predstavim še ne dokončan projekt.

Avto sem kupil lansko leto, natančneje 3/2017. Je brez pikice rje, mehansko odličen... trenutno je še pri ličarju.

Prilagam nekaj slik, katere bodo sledile vrstnemu redu od nakupa naprej.

Priponke

Lep avto, ko bo koncan nam privosci se kaj foto materiala.
Super zgleda! Je to individual notranjost?
Ja homemade individual😂 notranjost je že nova in čaka v skladišču na montažo. Bo pa komplet vse v črni barvi :)
Spisek kaj se je oz bo delalo na avtu:
-kompletno novo podvozje(gewinde)
-Msportpaket
-kompletne nove puše podvozja Powerflex
-nove zavore
-kvalitetno kompletno barvan in poširjeni blatniki
-komplet notranjost od M3(sedeži, BC, števec, volan, prestavna ročka...)
-nova platnena streha
-ves drobni material nov (tesnila vrat, hardtopa, dihtunge pri vseh steklih, čepi, koloteki,...)


Verjetno sem še kaj pozabil, ampak prilepim kaksno sliko ko bo vsaj kaj za videt :)
Po treh mesecih sestavljene nove lučke OEM seveda. Obe sta sestavljeni iz cca 7 kosov razlicnih luci 😅, ampak je ratalo.
E97320DC-F2EA-4F72-A997-FEC7486C5E5D.jpeg
Kateri motor je oz. bo notri? Drugače pa... pomojem bo top, ko bo končan :-)
Zaenkrat je 1.8 :/
Imam pa ze 2.8 motor pri mehaniku, ampak to pride projekt čez zimo oz. po koncu sezone.

Danes sva sla z licarjem po barvo in glej ga zlomka...pristal sem v dilemi.. avusblau ali san marino blau. Res je da e36 tovarniško niso bili pobarvani v to barvo, ampak barva je brutalna. Globina barve je neverjetna.

Do ponedeljka imam čas da se odločim. :roll:
Taksne zadeve je res dobro, da par krat prespis.
Avto poštrihan 8-)
C73D272E-2441-47EF-ADF1-668F05AF1322.jpeg
Oceni temo