E36 "328" coupe hellrot

Pa se je začel nov projekt. Sicer avto ni moj vendar ga jst "rihtam" zanj. Delalo se bo na komplet karoseriji. (blatniki,novi pragovi, odstranitev komplet rje,novo barvanje). Letnik je 1995 z 280xxx prevoženimi. Pred 2ma letoma je bil avto v top stanju (spodaj prilagam sliko) Vendar so prejšnji lastniki delali zelo slabo z avtom. Saj je v popolnem razsulu. Morda se tukaj najdejo prejšnji lastniki.




2 leti nazaj
Slika

stanje sedaj
Slika

To je bilo kopirano iz bmwslo foruma.

Sedaj je avto komplet povarjen pokitan in v špric kitu. Na avtu so nove prednje roke vsi končniki spone. Vse se dela z MEYHE HD. Sedaj čakam da bo speskan zadnji most da lahko avto peljem k ličarju na zaključno barvanje.

Slika

Slika
Slika
Tole zgleda dober projekt 8-)
Poskusi čimveč pisat in obveščat, da bomo na tekočem :D :D
Evo danes prišle vse puše upam da se za vikend zmontirajo.
Narejen tudi predračun za nove zavore. BREMBO XTRA vse komplet (2x prvi diski ,2x zadnji vse ploščice pakne za ročno ter set vzmeti za ročno) Vse komplet 278€ Se mi zdi da je kr ugodno kaj pravite? Ali se raje odločim za ATE power diske ali pa Textar Pro+(te imam na e39 530D)
Ima kdo izkušnje z bremboti?
Puše si vzel od strongflexa? :)
Z bremboti nimam nekih izkušenj, niti jih nisem nikoli vozil, vsaj da bi vedel ne. Na svoji e36 sem imel ATE power discs in so se super obnesle. Res, da na kakšnih trackdayih nisem bil, ampak za cestno uporabo in vsak vikend pohorje gor/dol z dokaj hitro vožnjo, pa so zdržale brez problema. Jaz sem imel sicer navadne zavorne obloge, če bom pa še kdaj kupoval, bom vzel kombinacijo ATE power discs z keramičnimi ATE zavornimi oblogami.
Puše so vse na avtu MeyleHD. Nikakor se nisem mogel odločit za powerflexe :roll:
Meyle HD so super puše, ampak prekleto težko se jih montira oz. preša v luknje pa konec koncev niso doživljenske. Strongflex in podobne poly puše so pa lifetime, pa še montaža je zelo enostavna :D :D
Bojo že nekako šle notr 😂
Evo most zmontiral sedaj čakam samo še ličarja :roll:
Kje so pa kakšne slike? :shock: :( :roll: :roll:
Oceni temo