e36 318i 92'

Zivjo, sem nov na forumu in bi vam rad predstavil svoj prvi avto in prvo e36 ki si jo lastim. Sem 4.lastnik zgodovina pa gre nekako takole:
1.lastnik-sem pri pri njem na domu ker je v avtu sevedno garancijski list tehnounion iz leta 91' in sem ga tako izsledil. Kupil ga je pa za 50k mark tistega leta :)
2.lastnik-sorodnik prvega lastnika, nekje v dobrovi imel ga je vsaj 7let
3.lastnik-gospod z trbovel imel ga je kot ljubiteljski avto in je prevozil v zadnjih dveh letih 1600km
4.lastnik-jaz:):):)

torej avto je bordo rdece barve od opreme ima el. sibarco tuki se pa tud konca v povezavi z el. pogonon:)
okna na roko, nima klime, ima notranjost v kombinaciji modro crna armaturka. Na avtu so originalne bbske 15col in gume 205/60 7,5joda. ceprav so platisca majhna avto zgleda super:). ima nastavek izpuha za katerga vem da bo sel. kmal dol saj pride gor sportni izpuh kasneje skupaj z swapom na 1.8is. avto je res lepo ohranjen in je notri brez praske. barva je zelo lepa ima samo eno prasko na vratih to je to. Avto ima 199.5xx kkm

v planu je torej swap, kolektorji, izpuh, mapiranje,cold air intake, menjava viskota in ventilatorja saj mi ga je vceraj zjutraj polomilo :'(.

zaenkrat pride samo ena slika ker jih vec nimam kmal pa jih pride vec:)

feel free to diss and like:)

lp Andraz
aja pa se tole, avto ma vsa originalna navodila vsak listek vsakega servisa, dva kljuca, lahko kljuc ma oa tud luckico notr ki sem. jo pred kratkim zrihtal da dela:)

tole je kopirano iz bmwslo. si foruma pa da povem kaj je bilo se do zdaj na avtu narejeno:
-200k menjava olja v motorju in menjalniku skupaj z filtrom
-201k v notranjosti dodan pokrovcek pasu, zrihtan predlacek/pepeljara z lucko, pokrovcek tekocine pranja stekel ker je bil prejsnji poliman z vsem moznim (silikon, silvertape :?)
-201k menjani prednji diski trusting v kombinaciji z ate ploscicami
-201k menjan visko in vetrnica

v avtu deluje popolnoma vsak gumb kar me res veseli (ceprau jih je malo haha :lol:)
lp Andraž

Priponke

Avto je videti lep. Tudi barva je prava.
Platišča imaš od serije 5? Na sliki je videti, da so pomaknjena bolj proti robu kot originalna za serijo 3 :) :)
hvala :), sicer kombinacija notr. /zun. je mal faljena ampk ok haha je le rdec zuni notr pa modr :lol:.. kar se tice platisc nevem nic, vem samo da so original BBSke in da gledajo zadi ze cez rob haha..
Če nimaš distančnikov potem je sigurno ET manjši od originalnega serije 3. :)
Kombinacija notranjost-zunanjost mi je res malo čudna. :?:
Si gledal kaj po VIN številki če je to v originalu ali je bilo kdaj kaj menjano?
morem res pogledat mal VIN avto je bil v isti barvi od zacetka to vem, za notranjost pa nisem ziher ;)
No sodec po vin-u (stevilki :lol:) je avto brokatrot metallic.
teden nazaj je pridel paket od mstylinga in socer novus lonec, uceraj je bil montiran pri novaku, zvok je lep, ne preglasen v nizkih obratoh zveni kot karjola haha ampak ko se zavrti je pa kr lep zvokec. :)
prilagam sliko izpuha sem. jo trenutno slikal in je avto umazan ko pra**** ker je bil danes prvi sneg pa sm pac mogu mal "sprobat" gume haha

Priponke

Oceni temo