e36 318ti, 1999

Original BMW ne vem so pa original BBS 5x120 17" ET38, 8.5J (se pravi BMW dimenzije :D ). Internet pravi, da bi moglo it gor in tudi komentarji na FBju so temu pritrdili. Če ne bomo pa odstranili koluteke, valjčkali blatnik, ...
Včeraj mi je celo uspelo dokončati eno stran, da sem lahko dal testno platišča gor. Edino kar še manjka so zavorne cevi.

Slika

Slika

8.5J široka platišča gredo gor z 1cm distančnikom od amortizerja so oddaljene cca. 3mm, na zunjanji strani pa gledajo 1cm čez rob blatnika. To mislim, da ni takšna panika malo se bo chamber nastavil pa bo.

Slika

Slika

Slika

Pa še malo reklame :)
Slika
Super :D
Malo boš moral podret kolesa ja, da bo guma lepo pod blatnikom. Čeprav z neko ozko gumo, ti tut tega pomoje nebi bilo treba nastavljat.. boš pa imel "stretch". Nevem če ti je to všeč ali ne, ampak ja, tudi v tej smeri se da razmišljat 8-)
Ja naj bi jih podrli na -2. Glede gum sirina bo 225 to je se vpisano v homologacijo. Malo bodo na strech ampak ne prevec ker tisto ni za mene. Hehe
hmm.. -2 stopinje.. v originalu ima E36 nekje -1 stopinjo, ko je spuščen ima še več. Nevem, boš videl. Vidim pa, da -2 stopinje ne bo dovolj za spravit gume pod blatnik.

Če ne drugače, boš moral vsaj porezati oz. potlačiti notranje robove :)

Mogoče veš koliko tehta eno platišče?
Internet pravi "17x8.5" 5x120 BBC CHs are 22.25lbs" to je cca 10kg na felgo.
Nardil bomo use da spravimo tole pod blatnik., druge ni. :lol:

Takole naj bi pa izgledalo, čeprov meni bolj zgledajo na 18".
Slika
Oceni temo