Moto GP

Živjo,

Tole današnjo dirko se mi zdi primerno mal podebatirat, ker se mi zdi, da take dirke pa že nekak časa ni bilo in vrjetno tudi ne bo. Sam obsojam vožnjo Marca Marqueza, ker se mi zdi nepremišljena, NEVARNA, brezglava. Dorna bi morala nekaj ukreniti glede tega. Sam mu bi dal dirko prepovedi, da se v glavi malo umiri in premisli, kako je ogrožal sebe in še posebaj druge. Pa še to, organizatorji so bili na podnu in so kar nekaj stvari kontroverzno določili.

Kaj mislite ostali?

LP,
G.
Sam race direction je bil tako katastrofalen, da je bilo ze kar smesno... No comment..

Marc, hja, ob enem se mu klanjam kje je na vsak krog nasel po par sekund, res "z drugega planeta", a kaj ko je njegovo obnasanje prav tako neko vesoljsko... Hvala bogu nihce ni bil poskodovan, ker ob taki voznji so lahko tudi smrtni izzidi... Zalostno, da "world champion" nekaj takega dela po dirkaliscu, preprosto nedopustno... V mojih oceh si zasluzi konkretno kazen
Tisto, ko se je pa Marquez sel opravicit, je bilo pa totalno mimo, saj so ga pripeljali kot na spagci.
Marc Marquezz je dirku tko k se dirka. Zdej vrnu je rosiju za tist pred neki leti in sej j dubu kazen. Kaj bi se radi :D
@Sani kar se tice samega vodstva, no coment.
Markezova voznja pa tudi ni bila toliko navdusujoca zaradi pridobitve casa na krog.
Spomnimo se dve sezoni nazaj Rossija, ko je startal z zadnjega startnega mesta in je neverjetno dohiteval vodilne in takrat je za eno mesto v tej dirki sfalil tocke za osvojitetev prvaka sezone.

Tako da Marc ni noben vesoljec ampak brezglavi nadutez, k dela vsako potezo brez premisleka.

Rossi je se vedno zasluzeno Doktor, poglejte samo njegov staz v moto gp.

@litlekitty tako se ne dirka in ce misli da je vrnil Rossiju na taksen nacin, se je krepko zmotil, ker on je za Rossija solarcek.
Lahko je nekoga z hrbta napasti, naj proba naresti taksno potezo, ko se gledata in vozita v stric..... verjamem, da v taksnem scenariju Marc spet kusne asfaltno podlago, kot dve sezoni nazaj.
@Kocka vsekakor ne podpiram njegove voznje, sem ze izrazil svoje mnenje, a vseeno je treba priznati, da je odlicno dohiteval, prehiteval pac ne :lol:
@Sani Nekaj je dohiteti, drugo je prehiteti.
Tudi to je res. No pa saj bi tudi to komot naredil, sposoben je, a lahko bi pocakal ovinek dva in normalno prehitel, tako pa... :roll:
Pozabili ste bravo Zarco in tudi ostala dva.

MM je dokazal da je bedak prve klase, tko kot sofer. Zbil je vsaj 6 dirkacev, valda da gre v ovinek ce se naslonis na drugega in ga zrines. Ce si tako hiter pocakas pac ovinek dva, wtf... res. Nimam drugih besed kot debil, sreco ima da ni nikogar ubil, se vecjo pa da jih ni fasal.
Kar se letos dogaja z Yamaho je naravnost smesno... Totalno nekonkurencni in z vsako dirko slabse...
Oceni temo